Raty PayU

Raty PayU

 

Raty PayU 

Najczęściej zadawane pytania

 

  • Kiedy klient może skorzystać z rat PayU?

Płatność na raty z PayU jest możliwa, gdy: koszt towaru wraz z dostawą mieści się w przedziale 300 - 20 000 zł oraz kupujący nie wybrał płatności przy odbiorze. 

  • Kto udziela pożyczki na zakupy?

Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.

  • Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupy na raty?

Kupujący, który chce skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży, powinien w terminie 14 dni od jej zawarcia wysłać do sklepu oświadczenie o odstąpieniu i zwrócić towar. Po pozytywnej weryfikacji takiego zgłoszenia sklep dokonuje zwrotu środków do PayU. Następnie PayU przekaże środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy. PayU poinformuje Kupującego w mailu o odnotowanym zwrocie. Kupujący powinien skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą w celu złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty.

  • Ile wynosi oprocentowanie zakupu na raty?

Oprocentowanie wynosi 13-20% w zależności od historii kredytowej i aktualnej zdolności kredytowej wnioskującego. Zdecydowana większość kupujących otrzymuje najniższe możliwe oprocentowanie tj. 13%.

Copyright © pinapple. All Right Reserved.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl