Zwroty i reklamacje

Bestsellery
iPhone 11 - Purple - 64GB
iPhone 11 - Purple - 64GB
3 879,00 zł
szt.
iPhone 11 - Red - 128GB
iPhone 11 - Red - 128GB
4 079,00 zł
szt.
iPhone 11 Pro - Midnight Green - 64GB
iPhone 11 Pro - Midnight Green - 64GB
4 969,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

Celem zgłoszenia reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po rejestracji i zatwierdzeniu zgłoszenia serwisowego/reklamacyjnego, klient otrzyma dalsze instrukcje postępowania, wraz z sposobem i miejscem odesłania reklamowanego produktu

Wszystkie nasze produkty są objęte roczną gwarancją producenta oraz 2-letnią rękojmią sprzedawcy. Adresy i dane kontaktowe punktów serwisowych są dostępne na stronach internetowych danych producentów i tam klient powinien kierować reklamowany produkt. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. Warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.

Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wcześniej wymieniony lub naprawiony albo Sprzedawca nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął.

Sprzedawca rozpatrzy reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Koszt przesyłki pokrywa kupujący.

Formularz reklamacyjny: klik


ZWROTY

Jeśli zakup nie spełnia twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od chwili otrzymania zamówionego produktu, bez podania przyczyny.

Zwracany sprzęt powinien być kompletny i nie aktywowany, wraz z fabrycznym opakowaniem. Jakiekolwiek plomby gwarancyjne, fabryczne folie, czy też inne przedmioty które mogłyby wskazywać na użytkowanie sprzętu nie mogą nosić jakichkolwiek śladów ingerencji.

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru rzeczy.

W celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami telefonicznie celem ustalenia warunków zwrotu.

Koszt przesyłki w przypadku procedury zwrotu pokrywa kupujący.
 
Klient ma obowiązek zwrócić sprzęt przedsiębiorcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Formularz odstąpienia od umowy: klik

 

Copyright © pinapple. All Right Reserved.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl