iOS 16.4 beta — kiedy nowa aktualizacja Apple dla iPhone’ów?

iOS . beta to nadchodzące oprogramowanie dla iPhone’ów. Kiedy nowa aktualizacja zostanie udostępniona przez Apple do testów? Powinno to nastąpić w niedługim czasie. Najpierw uaktualnienie iOS . beta trafi w ręce deweloperów aplikacji. Potem Apple udostępni aktualizację dla publicznych testerów.

iOS . beta to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów, na które już czekają testerzy. Za nami intensywny dla Apple okres, bo firma udostępniła różne uaktualnienia z numerkami ., .. oraz … Wkrótce do testów zostanie oddana kolejna aktualizacja. Pytanie tylko: kiedy to nastąpi?

Kiedy Apple może ruszyć z testami iOS . beta? Jest bardzo możliwe, że nastąpi to już w przyszłym tygodniu. Nawet na jego początku, czyli w poniedziałek, ale na razie to jeszcze nic pewnego. Wszystko wyjaśni się wkrótce. Jedno jest pewne. Nie zabraknie tu pewnych nowości. Wśród nich być może będą nowe emoji.

Apple najpierw udostępni iOS . beta deweloperom aplikacji, bo tak bywało w przeszłości. Potem dzień lub dwa później aktualizacja trafi w ręce publicznych testerów. Wtedy będą ją mogli instalować wszyscy chętni użytkownicy zgodnych iPhone’ów, którzy biorą udział w programie pilotażowym. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.