Nowy iPhone zadebiutuje już na początku 2022 roku. To będzie hit!

iPhone SE to smartfon Apple, który jest przystępny cenowo. Osiągnął on niemały sukces rynkowy, ponieważ został sprzedany w liczbie miliony sztuk. To stało się w roku premiery i możliwe, że skłoniło firmę z Cupertino do skrócenia czasu debiutu swojego następcy. Nowy iPhone SE ma pojawić się już na początku roku.

Warto przypomnieć, że Apple wypuściło swojego pierwszego iPhone’a SE w roku. SE to inicjały od Special Edition. Urządzenie zadebiutowało na rynku w czasie, gdy Apple sprzedawało modele S i S Plus.

iPhone SE ma ten sam fizyczny wygląd i wymiary co iPhone S i ulepszone podzespoły, w tym nowszy jak na tamte czasy chip Apple A, większą pojemność baterii i -megapikselowy aparat tylny. iPhone SE został wycofany przez Apple września roku. SE pierwszej generacji, obok S i S Plus, to jedyne iPhone’y obsługiwane przez siedem głównych wersji iOS, od iOS do iOS .

iPhone SE drugiej generacji znany również jako iPhone SE lub iPhone SE to następca oryginału. Apple ogłosiło następcę modelu SE kwietnia r., co zbiegło się z zaprzestaniem produkcji iPhone’a i Plus. Ma to związek z tym, że model drugiej generacji ma takie same wymiary i kształt jak iPhone . Telefon został wydany kwietnia r. w cenie początkowej USD i pozycjonowany jako telefon budżetowy. To spowodowało, że szybko stał się hitem sprzedażowym. Wygląda na to, że kolejny iPhone SE zadebiutuje na rynku już niedługo.

Raport ITHome sugeruje, że iPhone SE lub iPhone SE może wkrótce wejść do produkcji próbnej. Według źródła, premiera telefonu ma nastąpić w pierwszym kwartale roku. Informatorzy podają, że ma to nastąpić prawdopodobnie pod koniec marca. Plotki wydają się być prawdziwe, ponieważ rzekomo wielu dostawców komponentów przygotowuje swoje linie produkcyjne na iPhone’a SE . Wstępna produkcja urządzenia ma ruszyć na początku roku.

Oczekuje się, że nowy iPhone SE trzeciej generacji będzie miał taki sam projekt, co poprzednik. Zobaczymy tu chociażby fizyczny przycisk Home, który zawiera Touch ID. Niestety, nie znajdziemy tu Face ID. Rozmiar ekranu ma pozostać niezmieniony – pojawi się tu ,-calowy wyświetlacz Retina HD LCD. We wnętrzu urządzenia ma się znaleźć szybszy chip A. Urządzenie dostanie też nieco lepszy aparat względem poprzednika. Główny sensor będzie miał obiektyw MPx.

Co ciekawe, w raporcie wspomniano również, że zobaczymy także większą wersją smartfona – iPhone’a SE Plus. Ma on mieć większy ekran i GB RAM. Plotki o takim modelu krążyły po sieci już od dłuższego czasu.

W związku z tym, że obecny iPhone SE zadebiutował w cenie USD, można oczekiwać podobnej ceny na start nowego urządzenia. Jeśli tak będzie, budżetowiec Apple z pewnością osiągnie wysokie wyniki sprzedaży w roku.