Poręczne laptopy, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Te modele zmieszczą się w każdej torbie

Szukasz laptopa, który nie będzie dużo ważył, a jednocześnie nie zajmie dużo miejsca w torbie czy walizce? Chcesz zabierać go do pracy, na uczelnię, w podróż? Warto wybrać sprzęt o małym gabarycie. Mały, nie znaczy niepraktyczny! Nowoczesne urządzenia są zaawansowane technologicznie, a ich rozmiar nie umniejsza funkcjonalności. Wybierając gadżet o małej przekątnej ekranu, zyskasz komfort pracy i nie będziesz zmuszony targać dodatkowej torby do pracy każdego dnia. Sprawdzą się nie tylko do użytku domowego, oglądania seriali, ale też wykonywania projektów, pisania, nauki.

Prezentowany model ma bezramkowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD, dzięki czemu podczas pracy, nauki czy grania wykorzystasz maksymalną powierzchnię ekranu. Pamięć RAM GD wystarczy, by sprawnie działały gry i programy. Sprzęt wyposażony został w złącza USG . gen , dzięki czemu zapewniają szybki transfer danych. Dysk SSD GB zapewni szybki start systemu i wszelkich aplikacji.

Sprzęt ma kompaktową formę, łatwo zabierzesz go ze sobą, gdzie tylko chcesz. Wysoka rozdzielczość ekranu umożliwi nawet pracę na zewnątrz w jasnym słońcu. Porządna karta graficzne i wydajny procesor pozwolą na szybkość pracy. Pojemna bateria wytrzyma nawet cały dzień pracy. Na uwagę zasługuje szklany na całej powierzchni ekran w ultrakompaktowej obudowie, design i funkcjonalność sprzętu zachęcają do zakupu.

Bateria urządzenia wystarcza nawet na godzin. Sprzęt jest wydajny, działa szybko i płynnie – błyskawicznie uruchamia aplikacje oraz otwiera pliki. Konstrukcja bez wentylatorów umożliwia cichą pracę. Wyświetlacz zaskakuje intensywnością barw i detalami. Klawiatura jest podświetlana – zwiększa to komfort pracy wieczorem lub w nocy.

Laptop MICROSOFT Surface Laptop Go . Dotykowy i

Prezentowany model to sprzęt smukły, lekki i bardzo wydajny. Możesz zabrać go wszędzie. Nieduży ekran sprawia, że urządzenie mieści się w każdej torebce. Dodatkową zaletą jest fakt, że laptop dostępny jest w pięknych kolorach: platynowym, pisakowym, lodowym oraz błękitnym. Pełnowymiarowa klawiatura z dużym trackpadem zapewni wygodę przewijania i wybierania funkcji sprzętu.

Ekran ” nie jest ogromny, ale na tyle duży, by zapewnić komfort i wygodę pracy. Konstrukcja urządzenia jest smukła, a ekran z wąską ramką to kolejny atut. Porty USB . gen zapewnią szybki transfer plików. Pamięć ram umożliwi stabilne działanie gier oraz programów. Urządzenie sprawdzi się do przeglądania treści w Internecie, pracy, oglądania filmów czy gier.